Drobečková navigace

Úvod > Aktivity > Novinky > Příměstský tábor pro nadané děti ve Stárkově

Příměstský tábor pro nadané děti ve StárkověDatum konání:
19.8.2024
Datum ukončení:
23.8.2024

V loňském roce jsme se tématu nadaných začali věnovat z mnoha směrů. Proběhla setkání pro učitele i pro rodiče, které toto téma zajímá a chtěli se dozvědět více možností a novinek. V létě dokonce proběhl pilotní tábor pro nadané s tématem lesa a astronomie, s příhodným názvem "Les pod hvězdami". A to vše se povedlo díky úspěšně navázané spolupráci s Badatelskou akademií Datel v čele s Olgou Jarou a Danou Hádkovou. BA-Datel také uspořádal první badatelský týden pro hloubavé, zvídávé a bádavé děti z Náchodska. Na přelomu listopadu a prosince 2023 se tak ve Velkém Poříčí skupinka dětí ponořila do zvuku - celotýden nesl název "O zvuku aneb muzika a fyzika". Fotky z této skvělé akce najdete níže.

 

A abychom letos nezaháleli a navázali, tak si do diářů zapište datum 19. - 23. srpna 2024, kdy proběhne v táborové základně ve Stárkově příměstský tábor.  Zvídavé a hloubavé děti ve věku 7 - 11 let si budou moci užít pestrý program pod vedením průvodkyň Dany a Olgy.

Kapacita je 16 dět í a přihlašování bude spuštěno na jaře 2024. Pro aktuální informace sledujte tento web i facebookovou stránku

 

Společné objevování světa i sebe bude děti určitě bavit.